Veikala Darba laiks:

Pirmdien slēgts
Otrdien 10:00 – 18:00
Trešdien slēgts
Ceturtdien 10:00 – 18:00
Piektdien slēgts
Sestdien slēgts
Svētdien slēgts

 

HERBATINT VĒSTURE

PIRMĀ DABĪGĀ MATU KRĀSA MATU KRĀSOŠANAI BEZ AMONJAKA

Visdabīgākā un efektīvākā alternatīva profesionāla līmeņa matu krāsošanai mājas apstākļos kopš 1970. gadaANTICA ERBORISTERIA

 
ANTICA ERBORISTERIA kompāniju nodibināja fitoterapeits un ķīmiķis Mikele Albergo (Michele Albergo). 1960. gadā tika uzsākti pirmie nozīmīgie pētījumi par veselībai un matiem nekaitīgu matu krāsošanas metodi, izmantojot augu pigmentus un matu krāsā samazinot ķīmisko vielu sastāvu.
 
60. gados nozarē dominēja un strauji paplašinājās lielie starptautiskie matu krāsu ražotāji, kas piedāvāja efektīvas un agresīvas matu krāsas uz amonjaka bāzes, lai tikai sasniegtu vēlamo krāsas efektu. M. Albergo ieviesa pilnīgi jaunu, līdz šim vēl pasaules mērogā nebijušu formulu ilgnoturīgām (permanentām) dabīgo pigmentu matu krāsām, kuras jau no pirmās krāsošanas reizes vienmērīgi un saudzējoši nokrāsoja matus, bet kurās nebija amonjaka, tikai niecīga deva ūdeņraža peroksīda. Visbeidzot pēc ilgstošiem pētījumiem, eksperimentiem un testiem ar lielu uzvaru vainagojās grandiozais, nozīmīgais darbs – dabiskas, ilgnoturīgas augu matu krāsas izveide, kas respektē galvas ādas un matu veselību un to dabisko skaistumu.
 
1970. gadā dzima HERBATINT, kas nu jau vairāk nekā 46 gadus, iedvesmodamies no dabas, izceļ sievietes dabisko skaistumu, pašlaik piedāvājot 36 dažādus elegantus un niansētus toņus.
 
2012. gadā firma tika pārdota Francijas uzņēmumam LA FINANCIERE MACONNAISE ar ilggadēju pieredzi dabīgās kosmētikas un pārtikas piedevu ražošanā, kurā ievēro visdrošākos akceptētos standartus veselības un „zaļas pasaules” jomā. 2015. gadā Itālijā, pie Romas, tika atvērta jauna ražotne un ofisa telpas.
 
HERBATINT izstrādājumi nopērkami ekoprodukcijas veikalos, aptiekās un skaistumkopšanas centros 40 valstīs.